4.9
(1080)

خانه دردبهترین کلینیک غیر جراحی در تهران


با متخصصین مجرب و پیشرفته ترین تجهیزات

خانه درد از سال 1400 به عنوان مدرن ترین و پیشرفته ترین کلینیک ارائه دهنده ی خدمات فوق تخصصی به بیماران داخل و خارج از کشور در زمینه ستون فقرات، ارتوپدی و درد شروع به فعالیت نموده است.

پزشکان این مجموعه را بهترین و مجربترین جراحان فوق تخصص ستون فقرات و ارتوپدی تشکیل داده اند.
ارائه خدمات با استفاده از جدیدترین روش های تشخیصی و درمانی و مدرن ترین تجهیزات پزشکی در سطح استاندارد های بین المللی همگام با مراکز مشهور و معتبر در آمریکا و اروپا میباشد.

خدمات کلینیک خانه درد

در این مرکز انواع خدمات در سه کلینیک درد ، ارتوپدی و ستون فقرات به صورت مجزا ارائه میشود. پزشکان خانه درد همگی از بهترین پزشکان و کادر درمانی بوده و تجهیزات کلینیک از به روزترین تجهیزات دنیا میباد

 •  

  کلینیک ستون فقرات

  کلینیک ستون فقرات آخرین مراقبت های پزشکی شامل پیشگیری ، درمان و بازتوانی را توسط متخصصین به بیماران دارای مشکل ستون فقرات ارائه می نماید.

 • کلینیک ارتوپدی

  شما در کلینیک ارتوپدی فقط با یک پزشک مواجه نمی‌شوید. ما یک تیم درمانی را در اختیار شما می‌گذاریم تا بهترین راه‌حل‌ها را پیش روی شما بگذارند.

   

 •  

  کلینیک درد

  پزشکان فوق ‌تخصص درد در کلینیک‌ ما، درد بیمار را درمان کرده یا به اندازه‌ای کاهش می‌دهند تا هرچه بیشتر به توانایی پیشین خود بازگشته و شرایط زندگی راحت‌تری برای بیمار فراهم شود.

به این صفحه چند امتیاز میدی؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید!

میانگین رتبه 4.9 / 5. 1080

تماس فوری
02126702935