4.8
(1900)

کلینیک فوق تخصصی زانو

با بهترین متخصص زانو در تهران آشنا شوید!

مشکلات ناشی از زانو درد یکی از چالش برانگیزترین دردهایی است که باید هر چه سریع تر در صورت بروز آن ها به بهترین متخصص زانو مراجعه کنید. از آنجایی که زانو درد مانع از انجام فعالیت های روزمره و باعث کند شدن روند این فعالیت ها می شود، زندگی را به نوعی سخت و دشوار کرده و نباید در این رابطه دست به درمان های سرخودانه بزنید.

زانو به عنوان تکیه گاه بدن یکی از مهم ترین اعضای بدن به شمار می رود پایداری و ثبات بدن از جمله وظایف زانو می باشد. برای کنترل و درمان مشکلات و دردهای زانو بهترین کار مراجعه یک کلینیک فوق تخصصی زانو است. برای انجام آزمایش های لازم، و بررسی نوع درد، بهتر است کلینیک معتبری را مدنظر قرار دهید.

مشاوره رایگان با کادر درمانی کلینیک

خانه درد مدرن ترین و پیشرفته ترین کلینیک ارائه دهنده ی خدمات فوق تخصصی به بیماران داخل و خارج از کشور در زمینه ستون فقرات، ارتوپدی و درد

چرا مراجعه به دکتر متخصص زانو ضرروی است؟

کلینیک فوق تخصصی زانو در تهران

دردهای مزمن مانند تورم یا تغییر مدل زانو، نداشتن توان تحمل وزن به روی زانو، درد در هنگام راه رفتن و حرکت، قرمزی و تورم و در کل درد شدید، اگر نادیده گرفته شوند، باعث بروز درد های شدید خواهند شد.

همچنین برخی از بیماران به دلایل مختلفی درمان خانگی را توسط خودشان انتخاب می کنند و شرایطی را بدتر از قبل برای خودشان ایجاد می کنند.

در صورتی که مراجعه به فوق تخصص ارتوپدی می تواند از عواقب این کار جلوگیری کند، ممکن است متخصص زانو درمان های غیر تهاجمی را انتخاب کند و با چند تکنیک و یا حرکات کششی ساده و ملایم درد زانو درمان شود، اما بیمار ممکن با انجام خودسرانه همین حرکات کششی بدون شناخت دقیقی از علت دردش شرایط بیماری را وخیم تر می کنند.

به همین دلیل برای جلوگیری از عارضه های بدتر، که راه درمان را سخت و دشوار می کنند، باید هر چه سریع تر به یک متخصص زانو مراجعه کرد. در اصل در هنگام مشاهده هر یک از علائم زانو درد، مراجعه به دکتر متخصص ضروری و الزامی می باشد. پس از درمان کناره گیری نکنید.

به چه کسی متخصص زانو می گویند؟

بهتر است بدانید هر پزشکی متخصص زانو نیست. متخصص زانو به پزشکی گفته می شود، که دارای مدرک پزشکی عمومی و همچنین تخصص ارتوپد و فوق تخصص در زمینه زانو باشد. بهترین متخصص زانو، ارتوپدی است که دارای مهارت های ویژه و بالایی می باشد، همچنین در حیطه ی تخصصی خود به روز با دانش جهانی باشد.

با مهارت عالی و بالقوه خود بتواند به تشخیص دقیق بیماری های سیستم اسکلتی و عضلانی بدن مانند تاندون ها، عضلات، استخوان ها، رباط ها و منیسک ها بپردازد. سپس یک روش درمان را براساس نوع تشخیص برای آن ها مشخص کند.

بهترین متخصص زانو

بهترین زمان مراجعه به متخصص زانو

سوالی که اغلب افراد می پرسند، این که بهترین زمان برای مراجعه به پزشک متخصص چه زمانی است؟ هر گاه که با دردهایی مواجه شدید که طاقت فرسا بود، و غیر طبیعی به نظر می رسید، همچنین محل درد تورم کرده و سفت شده، و قابلیت راه رفتن و حرکت را از شما گرفته، به پزشک متخصص مراجعه کنید.

البته لازم به ذکر که در مواقعی که زانوی شما مورد اصابت و ضربه قرار گرفته نیز، باید این کار را انجام دهید.

نکته ای که باید توجه کنید، این که نباید به این دردها و نشانه ها فرصت شدید شدن بدهید، و باید در اسرع وقت هر زمانی که چنین دردهای غیر طبیعی مشاهده کردید، برای مراجعه به یک پزشک متخصص مطرح و معتبر اقدام کنید. این بهترین زمان برای مراجعه به متخصص است.

خدمات درمانی کلینیک فوق تخصصی زانو

خدمات درمانی فوق تخصص زانو

خدماتی که توسط کلینیک فوق تخصصی زانو خانه درد عرضه می شود، شامل روش های علمی و پشرفته ای غیر جراحی مانند تزریق ازون در زانو و انواع جراحی های تخصصی مانند تعویض مفصل زانو برای درمان پارگی رباط صلیبی، درمان آرتروز زانو، درمان ساییدگی زانو، درمان زانو درد و انواع مشکلات موثر بر روی این اندام می باشد.

روش های درمانی کلینیک فوق تخصصی زانو

در این کلینیک توسط فوق تخصص زانو درمان های زیادی انجام می شود، که می توان به درمان پارگی رباط صلیبی، تعویض مفصل زانو، جراحی مینیسک زانو، درمان آرتروز زانو و تزریق ازون در زانو اشاره کرد. هر یک از این درمان ها به صورن تخصصی و با کمک به روزترین تجهیزات قابل انجام می باشد.

به همین ترتیب می توانید با خیال آسوده به این کلینیک تخصصی اعتماد کرده، و در جهت بهبودی هر چه سریع تر قدم بردارید. بهتر است بدانید که همه این بیماری ها ابتدا مورد بررسی و آزمایش های لازم قرار می گیرد، و سپس بعد از تشخیص بیماری، مورد درمان قرار داده می شود.

در این راه درمان، روش های زیادی به کار برده می شود، که هر یک از آن ها مطابق با نوع بیماری متفاوت است. همچنین پزشک تمام تلاش خود را می کند تا به وسیله راه های دیگر درمان را انجام دهد، و در درجه آخر جراحی پیشنهاد می شود.

به خودی خود نمی توانید نوع بیماری را تشخیص دهید، و این کار نیاز به بررسی و آزمایشات لازم دارد. از آنجایی که علائم و نشانه های مشکلات زانویی تقریبا یکسان می باشند، تشخیص آن تنها توسط پزشکان فوق تخصص ارتوپد امکان پذیر است. پس بهتر به تشخیص های بیهوده خودتان یا دیگران اهمیتی ندهید و درمان با را به یک متخصص واگذار کنید.

همانطور که ذکر شد، اگر به بهترین کلینیک فوق تخصصی زانو مراجعه کنید، تمام بیماری های مطرح شده در آن ها قابل درمان می باشد.

پزشک متخصص زانو چگونه بیماری را تشخیص می دهد؟

از آنجایی که تشخیص زانو درد برای اکثر پزشکان کار گیج کننده ای به نظر می رسد، به همین دلیل که برای مراجعه به پزشک متخصص تاکید می شود. به این ترتیب تنها پزشکی که می تواند بهترین نوع درمان را تشخیص دهد، فوق تخصص زانو می باشد.

این پزشک ابتدا با انجام بررسی های لازم می خواهد که علت زانو درد را کشف کند. سپس در این روش از متد بالینی استفاده می کند، و سوالاتی را راجع به نوع درد و زمان شروع و درد و … می پرسد.

سپس شما باید بتوانید به صورت کامل به این سوالات پاسخ دهید. بعد از آن دکتر متخصص روش های درمان موثر و متناسب با وضعیت و شرایط شما تجویز می کند.

انجام روش های درمانی توسط متخصص زانو

دکتر متخصص زانو

بعد از آنکه بیماری توسط پزشک متخصص تشخیص داده شد، پزشک وابسته به نوع بیماری درمان های گوناگونی را پیاده می کند. این درمان ها شامل تجویز دارو، فیزیوتراپی و تزریقات است. به این وسیله تزریقات شامل کورتیکواستروئیدها، اسید هیالورونیک و پلاسمای غنی از پلاکت می باشد.
در نهایت بعد از آنکه روش های دارو درمانی و تزریقات پاسخ گو نبود، دکتر متخصص به سراغ عمل جراحی خواهد رفت. که این عمل نیز به صورت های زیر قابل انجام است:

 • استئوتومی
 • عمل تعویض جزئی مفصل زانو
 • عمل تعویض کامل مفصل زانو
 • عمل جراحی آرتروسکوپی
 • عمل پارگی رباط صلیبی

با توجه به نوع و شدت بیماری هر یک از انواع عمل های جراحی برای درمان بیمار قابل انجام است. به این صورت می توانید درمان خود را با خیال آسوده به دست متخصصین بسپارید.

تماس با کلینیک تخصصی زانو خانه درد

خانه درد مدرن ترین و پیشرفته ترین کلینیک ارائه دهنده ی خدمات فوق تخصصی به بیماران داخل و خارج از کشور در زمینه ستون فقرات، ارتوپدی و درد

مشاوره با بهترین متخصص زانو در تهران

با ما تماس بگیرید

انتخاب بهترین متخصص زانو در تهران، تنها به معنای انجام راه های درمانی نیست، بلکه مشاوره بالینی نیز در ابتدای این درمان صورت می گیرد. این مشاوره شامل سوال های مهمی می باشد که نتیجه آن انجام روش های درمانی به صورت ایده آل و بی نقص تر می باشد.

در مشاوره با بهترین پزشک زانو در تهران، باید به تمام سوالات راجع به اینکه درد از چه زمانی آغاز شده، آیا هر گونه تورم، التهاب، صدا در زانو و … را در عضلات خود احساس می کنید و … پاسخ دهید.

خوشبختانه فوق تخصص زانو مجرب در کشور ما بسیار زیاد است و کلینیک تخصصی زانو خانه درد افتخار همکاری با برجسته‌ترین متخصصین این حوزه در تهران را دارد. انتخاب پزشک مناسب برای درمان مشکل درد زانو بسیار مهم است زیرا اگر پزشک شما مهارت و توانایی کافی نداشته باشد و یا با معیارهای شما ناسازگار باشد، در روند درمانی تاثیر بدی خواهد گذاشت.

انتخاب پزشک خوب فوق تخصص زانو در تهران

بهترین متخصص زانو در تهران

برای اینکه درمان موثری داشته باشید قطعا انتخاب یک پزشک خوب در اولویت اول طول درمانتان باید قرار دهید. همه ی پزشکان متخصص هستند و دارای بردهای تخصصی از بهترین دانشگاه های ایران و یا جهان می باشند. اما آیا این حرف اول را می زند؟ نه مهمترین بخش درمان چیزی دیگری است.

در طول درمان ارتباطی که بین بیمار و پزشک ایجاد می شود اگر خالی از اعتماد بیمار به پزشک باشد، درمان به خوبی پیش نمی رود. کلینیک تخصصی زانوی خانه درد مفتخر است که با برجسته ترین متخصصین ارتوپدی در تهران همکاری می کند.

به انتخاب پزشک خوب، اهمیت دهید؛ درمان دردها و مشکلات زانو از جمله درمان های مهم است، که اگر نتوانید پزشکی با مهارت کافی و توانایی های لازم را پیدا کنید و یا نتواند خود را با معیار های شما سازگاری دهد، روند درمانی شما ممکن است بی نتیجه یا تاثیر بدی داشته داشته باشد.

همچنین هزینه های درمانی که در این شرایط اقتصادی برای بیماران از اولویت های دوم مسیر درمان قرار دارد در تاثیرگذاری درمان شما اهمیت زیادی دارد. روش های درمانی اصولاً با توجه به شرایط و مشکلات و موقعیت هر فرد تجویز می شود و هزینه های آن نسبت به مشکلات زانو و شدت و میزان درد آن و حتی نوع درمان بستگی دارد.

نتیجه مراجعه به یک متخصص زانویی خوب و عالی در تهران، بهبود در عملکرد شما، بهبود هر چه سریع تر بیماری و در نتیجه پشت سر گذاشتن شرایط سخت درمان است. پس درمان خود را جدی بگیرید، و آن را پشت گوش نیندازید. فراموش نکنید که مراجعه به بهترین فوق تخصص زانو در تهران در درمان شما بسیار موثر است، پس تحقیقات لازم را در این زمینه انجام دهید.

لیست بهترین پزشکان متخصص زانو تهران در کلینیک خانه درد

دکتر احمد رمضانپور اصل

متخصص ارتوپدی، فوق تخصص جراح استخوان و مفاصل و فلوشیپ جراحی زانو

سوابق تحصیلی

 • دوره پزشکی عمومی دانشگاه تهران
 • دوره تخصص ارتوپدی دانشگاه تهران
 • دوره فلوشیپ جراحی زانو دانشگاه اتریش
 • دوره فوق تخصص جراحی زانو دانشگاه تهران
 • عضو انجمن ارتوپدي ايران عضو انجمن TSKAST (انجمن جراحي زانو و آسيب هاي ورزشي )

 • 14 سال سابقه فعالیت جراحی ارتوپدی و جراحی تعویض مفصل زانو

ساعات مراجعه حضوری

 • دوشنبه ها :18:30 الی 20:30

نوع فعالیت :

 • تعویض مفصل
 • آرتروسکوپی
 • اصلاح زانو های ضربدری و پرانتزی
سوابق علمی

رتبه 5 آزمون علوم پايه پزشکي کشور – رتبه 26 آزمون سراسري ارتوپد فني پزشکي کشور – 5 مقاله معتبر علمي در مجلات بين المللي – ارائه سخنراني در کنفرانس هاي TSKAST و انجمن ارتوپدي

99923

دکتر پیمان کاظمی

متخصص ارتوپدی
متخصص جراحی استخوان و مفاصل

سوابق تحصیلی

 • مدرک دکترای حرفه ای پزشکی
 • مدرک تخصص جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی)

ساعات مراجعه حضوری

 •  یکشنبه ها :16 الی 19
 • سه شنبه ها :16 الی 19
 • پنجشنبه ها : 16 الی 19

نوع فعالیت :

 • جراح و متخصص ارتوپدی
 • انجام جراحی های تعویض مفصل زانو و لگن
 • درمان آسیب های ورزشی و آرتروسکوپی
 • درمان های پیشرفته آرتروز , پوکی استخوان ,
 • دیسک کمر
 • درمان انواع شکستگی ها و دررفتگی ها
 • انجام انواع تزریق های مفصلی
 • درمان بیماری های  ارتوپدی اطفال
 • درمان انواع بیماری های مفاصل و ستون فقرات

دکتر مرصاد موسوی

متخصص ارتوپد و فلوشیپ جراحی ستون فقرات
متخصص جراح استخوان و مفاصل (ارتوپدی)

سوابق تحصیلی

 • فلوشیپ جراحی ستون فقرات از دانشگاه تهران
 • متخصص جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی) از دانشگاه تهران
 • عضو سازمان نظام پزشکی ایران
 • عضو انجمن ارتوپدی ایران
 • عضو بنیاد ملی نخبگان

ساعات مراجعه حضوری

-فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
-کسب مدرک رشته MPH همزمان با پزشکی عمومی (MD-MPH)
-متخصص ارتوپدی و کسب رتبه برتر بورد تخصصی جراحی ارتوپدی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
-فلوشیپ جراحی ستون فقرات از دانشگاه علوم پزشکی تهران
-عضو بنیاد ملی نخبگان (کسب رتبه ۱۱ کنکور سراسری)
-عضو انجمن ارتوپدی ایران
-عضو سازمان نظام پزشکی

خدمات:

-جراحی اصلاح انحراف ستون فقرات (اسکولیوز و کیفوز)
-جراحی دیسک کمر و گردن
-جراحی تنگی کانال کمر و گردن
-جراحی انواع شکستگی های مهره
-جراحی تومور های ستون فقرات
-تزریق سیمان در مهره
-انواع تزریق های ستون فقرات و کلیه مفاصل
-تعویض مفاصل زانو لگن و شانه
-ارتروسکوپی زانو شانه و مج پا
-درمان اسیب های ورزشی
-جراحی و درمان انواع شکستگی های اندام

اشتراک در
اطلاع از
guest
17 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جواد طاهری
جواد طاهری
11 ماه قبل

آیا متخصصان زانو مشغول در کلینیک فوق تخصصی زانو خانه درد فقط از روش های جراحی برای مشکلات زانو استفاده میکنند؟

کامیار
کامیار
11 ماه قبل

سلام من پیش دکتر زارعی آرتروسکوپی زانو انجام دادم واقعا ازشون ممنونم

باقری زاده
باقری زاده
10 ماه قبل

سلام من کلا یبار تزریق پی ار پی زانو انجام دادم و زانو دردم خوب شد دکترای دیگه الکی تا ۱۰سری ازت پول نگیرن ول نمیکنن

سمیه عطایی
سمیه عطایی
10 ماه قبل

سلام من با مراجعه به یکی از پزشکان شهرستان برای مفصل سازی زانو پیشنهاد دادن از تهران ژل مناسب تهیه کنم. آیا این صحت دارد؟

مینا حیدری
مینا حیدری
9 ماه قبل

سلام من زانو‌درد شدید داشتم و دکترم برام یه ژل مخصوص تزریق کرد و یه ماهه بهترم. آیا این دائمیه ؟

قاسم پور
قاسم پور
9 ماه قبل

سلام آیا روش پی آر پی زانو روش غیر تهاجمیه؟ و چقد میتونه جایگزین عمل تعویض مفصل زانو باشه؟

مریم جعفری
مریم جعفری
8 ماه قبل

سلام وقت بخیر من تعریف کلینیک شما رو خیلی شنیدم میخاستم بیام گفتم قبلش با فوق تخصص زانو در مورد یچیزی مشورت بگیرم. من زانو هام ملتهب شده از کجا بدونم بورسیت یا تاندونیت؟

رضا سلطانی
رضا سلطانی
8 ماه قبل

سلام عمل تعویض مفصل زانو بهتره یا آرتروسکوپی زانو؟

اسکندریان
اسکندریان
7 ماه قبل

سلام وقت شما بخیر مادر بنده سنشون بالاست ما شیراز هستیم تعریف کلینیک شمارو شنیدیم که هم دکترای خیلی خوبی دارین و هم هزینه عمل بسیار پایین تره. میشه لطفا قبل از مراجعه حضوری از پزشکان مشاوره آنلاین بگیریم؟

به این صفحه چند امتیاز میدی؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید!

میانگین رتبه 4.8 / 5. 1900

02126703126
Call Now Buttonتماس فوری