4.8
(659)

کلینیک فوق تخصصی پا و مچ پا

با بهترین پزشکان فوق تخصص پا و مچ پا در تهران آشنا شوید!

اغلب افرادی هستند که به هر گونه درد و تورم و یا التهابی که به روی بخش های مختلف عضلات پاهایشان می بینند، اهمیتی نمی دهند، و این به مرور باعث بدتر شدن درد و بیماری می شود. پا اهمیت ویژه ای در بدن را دارد.

به همین دلیل هر زمانی که با چنین مشکلاتی و هر گونه علائم غیر طبیعی در عضلات پا مواجه شدید، باید هر چه سریعا برای رفتن نزد یک دکتر فوق تخصص پا و مچ پا اقدام کنید.

انسان ها همیشه در انجام هر کاری، به این نیاز دارند که بتوانند وزن بدن خود را به روی پاها بیندازند. پس زمانی که پاها با مشکل و آسیب های جدی مواجه می شود، انجام ساده ترین فعالیت های حرکتی برایشان سخت خواهد شد.

به دلیل حساس بودن و بیشتر در معرض آسیب بودن پا این عضلات ممکن زود باعث ضعف و در رفتگی شوند، به همین مراجعه به کلینیک فوق تخصصی پا و مچ پا فراموش نشود.

مشاوره رایگان با کادر درمانی کلینیک

خانه درد مدرن ترین و پیشرفته ترین کلینیک ارائه دهنده ی خدمات فوق تخصصی به بیماران داخل و خارج از کشور در زمینه ستون فقرات، ارتوپدی و درد

کلینیک فوق تخصصی پا و مچ پا

بهترین متخصص پا در تهران

پودیاتری شاخه‌ای حرفه ای از علم پزشکی است که با عنوان فوق تخصص پا به روی مشکلات پا کار می‌کند. این شاخه از علم پزشکی می‌تواند راه حلی اساسی برای هر نوع آسیب‌های پا و مچ پا ارائه دهد.

کلینیک‌های فوق تخصصی پا که در آن بهترین پزشکان فوق تخصص ارتوپد پا به درمان بیماری‌های مچ پا و کف پا می‌پردازند، بهترین انتخاب هستند. در این کلینیک‌ها با تمرکز بر روی پا توسط متخصص پا درد، با تخصص و تجربه بالا، درمانی موثر را برای شما در پیش می‌گیرند.

آنها نوع آسیب و درمان شما را ابتدا با انجام آزمایش های لازم تشخیص دهند، و سپس برای درمان آن متدی را در پیش بگیرند. تشخیص درست نتیجه یک درمان بی نقص است، که تنها در دستان بهترین کلینیک فوق تخصصی پا و مچ پا می باشد.

کلینیک های تخصصی پا و مچ پا به کمک به روز ترین تجهیزات و دستگاه ها به بیماران خدمت رسانی می کنند و سعی بر این دارند که بهترین خدمات را بدون کم و کاستی در دسترس بیماران قرار دهند.

کلینیک فوق تخصصی پا خانه درد با بهره گیری از بهترین پزشکان متخصص ارتوپد و به کمک بهترین فوق تخصص پا در تهران و ایران و به همراه تجهیزات مدرن و به روز در تلاش است تا بتواند انواع آسیب های پا را شناسایی و تحت درمان های جدی قرار دهد.

به همین دلیل برای بهره مندی از خدمات ارزنده تشخیص و درمانی، بهتر که هر چه سریع تر بهترین کلینیک فوق تخصصی پا را پیدا کرده و در اسرع وقت به آن مراجعه کنید. بهتر که درمان خود راجدی بگیرید.

 

خدمات درمانی کلینیک فوق تخصصی پا

سوالی که توسط اکثر افراد پرسیده می‌شود، این که توسط این کلینیک‌های فوق تخصصی چه خدمات ارزنده‌ای ارائه داده می‌شود، و این خدمات متناسب با چه چیزهایی برای بیماران فراهم آورده می‌شود؟

معمولا کلینیک‌های معمولی در تشخیص و درمان مشکلات پا از متد و زمینه خاصی استفاده نمی‌کنند و روش درمان آنها برای همه بیماران به یک شکل و کاملا یکسان است. در صورتی که در کلینیک‌های تخصصی این کاملا برعکس است.

کلینیک‌های فوق تخصصی با هدف تشخیص و درمان قطعی و بی نقص، فعالیت می‌کنند که این بسیار حائز اهمیت است. از همه مهم‌تر این سبک درمان بسیار کم پیدا می‌شود و نمی‌توانید از مراکز درمانی معمولی چنین توقعی را در درمان مشکلات شما داشته باشد.

بهتر است بدانید که در کلینیک‌های فوق تخصصی ابتدا راه‌های تشخیص نوع آسیب و مشکلات عضلات پا مورد ارزیابی و بررسی قرار داده می‌شود. که این راه تشخیص طی مراحلی صورت خواهد گرفت. سپس بر اساس نوع بیماری فرد، خدمات درمانی بی‌نقصی به منظور بهبود هر چه سریع تر ارائه داده می‌شود.

حال این خدمات مهم درمانی، شامل موارد مهمی از جمله اسکن کف پا، ارتوپدی پا، ساخت کفش طبی با اسکن پا، درمان صافی کف پا، درمان کوتاهی آشیل بدون جراحی، درمان عوارض صافی کف پا، جراحی خار پاشنه و درمان خار پاشنه می‌باشد که با عالی‌ترین متد و به کمک فوق تخصصان حرفه‌ای صورت می‌گیرد.

بهترین زمان مراجعه به متخصص پا

اغلب افراد در زمانی که با درد و آسیب و هرگونه مشکلات مربوط به پا می‌شوند، به دنبال درمان و مراجعه به یک کلینیک تخصصی نخواهد رفت زیرا امید بهتر شدن دارند.
ولی همانطور که می‌دانید پا مهمترین عضو به شمار می‌آید. ایجاد آسیب در آن زندگی را سخت و دشوار می‌کند. همچنین علاوه بر آن، مشکلات و آسیب‌هایی که در پا ایجاد می‌شود باید هر چه سریعتر در زمان بروز و در مدت زمان کمی که ایجاد شده، مورد درمان و ویزیت قرار بگیرد.
به همین دلیل بهترین زمان مراجعه به دکتر متخصص پا، زمانی است که می‌دانید درد و التهاب در عضلات شما ایجاد شده و فعالیت‌های فیزیکی را برای شما سخت کرده است.

انواع عارضه یا بیماری های پا

متخصص پا در تهران

بهتر است بدانید که پای انسان همواره در مقابل آسیب‌ها و مشکلات جدی قرار دارد. حال این مشکلات ممکن به صورت ارثی ایجاد شده باشد. یا بر اثر یک حادثه و یا سبک زندگی صورت گرفته باشد. پس نمی توان دلایل یکسانی را برای همه انواع بیماری‌های پا و عارضه‌های آن آورد.

در هر حال نادیده گرفتن هر یک از این مشکلات پا، اگر به طولانی مدت کشیده شود، ممکن باعث بروز دردها و بیماری‌های وخیم‌تر و جدی‌تری شود، که در آن زمان راه درمان را سخت و دشوارتر می‌کند.

به این ترتیب به دلیل عوارض جبران‌ناپذیری که ممکن این مشکلات ایجاد کنند، باید هر چه زودتر به یک کلینیک فوق تخصصی پا مراجعه کنید و بعد از طی کردن مراحل لازم تحت درمان قعطی قرار بگیرید. تنها در این صورت که می‌توان جلوی بروز هر چه سریع‌تر این بیماری و عارضه جدی را گرفت و مانع آن شد.

با این وجود انواع بیماری و عارضه‌هایی که در اثر شرایط ذکر شده برای پا در افراد گوناگون به وجود می‌آید، در انواع زیادی تقسیم بندی شده‌اند، که این بیماری و مشکلات به صورت زیر می‌باشد:

 • پا درد
 • صافی کف پا
 • خار پاشنه
 • زخم پای دیابتی
 • بیماری های پوستی
 • هالوس والگوس
 • واریس
 • پیچ خوردگی و در رفتگی
 • نقرس
 • مشکلات انگشت و ناخن

عوامل موثر بر بروز بیماری های پا

از جمله مهم‌ترین عوامل موثری که باعث ایجاد مشکلات و بیماری در پای افراد گوناگون می‌شود، می‌توان به موارد مهم و اساسی توجه کرد. این موارد ذکر شده به شرح زیر می باشند:

ایجاد عفونت‌های قارچی در فصل گرما به دلیل تنگ بودن کفش و یا زیاد در کفش ماندن پا، رعایت نکردن بهداشت فردی، تاول، ترک خوردگی، خارش، پینه‌های شست پا، داشتن بیماری دیابت، داشتن ناخن‌های درگوشت فرو رفته، ایجاد کبودی در پا، کمبود کلسیم در استخوان‌های پاشنه پا و …

همانطور که می‌دانید عوامل تاثیرگذاری زیادی در ایجاد این بیماری‌ها و تند شدن روند آنها تاثیرگذار هستند. پس تا می‌توان باید از این شرایط دوری کرد. اما از آنجایی که بیماری بروز پیدا کردنش هرگز خبر نمی‌کند. در صورت ایجاد هر یک از این مشکلات، باید هر چه سریعا به یک متخصص پا در تهران مراجعه کرد.

تشخیص و ارزیابی بیماری توسط فوق تخصص جراحی پا

بهترین فوق تخصص پا در تهران

قطعا می‌دانید که متخصصین نمی‌توانند بدون هیچ دلیل برای آسیب و درد و بیماری پای شما درمان تجویز کنند. به این ترتیب این کار ابتدا نیاز به تشخیص و ارزیابی نوع درد و آسیب و زمان شروع آن می‌باشد. پس بهتر بدانید که این کار به وسیله متدها و روش‌های خاصی صورت می‌گیرد، که به شکل زیر می‌باشد:

ابتدا فرد باید مورد مشاوره پزشک متخصص قرار بگیرد، که سوالاتی راجع به زمان شروع درد و تورم و سایر جزئیات پا از او پرسیده می‌شود. سپس آزمایش‌هایی لازم تا به روی عضلات پا انجام شود. در نتیجه از روی تغییراتی که در شکل پا ایجاد شده، نیز بیماری را تشخیص و ارزیابی می‌کنند.

پس تشخیص و ارزیابی انواع بیماری‌های پا به مراحل مهمی نیازمند است و به خودی خود قابل انجام نیست. در این مراحل می‌توان از نوع بیماری و آسیب اطمینان حاصل کرد و یک درمان قطعی برای بهبود روند درمان تجویز کرد. بهتر بدانید این کار تنها توسط کلینیک‌های فوق تخصصی پا و مچ پا قابل انجام می‌باشد.

 

خانه درد مدرن ترین و پیشرفته ترین کلینیک ارائه دهنده ی خدمات فوق تخصصی به بیماران داخل و خارج از کشور در زمینه ستون فقرات، ارتوپدی و درد

متخصص پا و مچ پا کیست؟

متخصصین که برای درمان پا و مچ پا فعالیت می‌کنند، پزشکان دارای تخصص لازم در زمینه پودیاتری هستند که به این علم پزشکی تخصص کامل و تسلط بی‌نقص دارند. دکتر متخصص پا در اصل کسی است که بتواند مراحل تشخیص و ارزیابی، مشاوره و در نتیجه درمان قطعی را برای مشکلات پا به صورت ایده‌آل انجام دهد.

همچنین فوق تخصص پا، خدمات ویژه و عالی را ارائه می‌دهد، که این خدمات براساس تشخیص وی صورت می‌گیرد. این پزشک در زمینه ارتوپد نیز تخصص ویژه و تجربه کاملی دارد، که نتیجه آن تجویز یک راه درمان قابل قبول و شناخته شده است. این پزشک در اصل هر گونه با بهنجاری در پا را کاهش می‌دهد.

هر فردی که با این مشکلات دست و پنچه نرم می‌کند، باید بتواند برای ادامه زندگی و داشتن یک فعالیت‌های روزانه فیزیکی کامل‌تر و بی‌نقص‌تر، هر چه زودتر به یک بهترین فوق تخصص پا در تهران مراجعه کند و درمان را آغاز کند.

این متخصصین در حیطه پزشکی و در زمینه ذکر شده دائما تلاش می‌کنند تا بتوانند راه‌های درمانی ایده‌آل و بی‌نقصی را ارائه دهند.

معیارهای انتخاب بهترین متخصص پا در تهران

بهترین متخصص پا در تهران

مطمئنا هر فردی در ابتدا به راحتی نمی‌تواند یک کلینیک عالی برای آسیب‌ها و بیماری‌های پا پیدا کند. به همین دلیل این کار نیاز به تحقیقات زیادی دارد. در این صورت است که می‌توانید بهترین کلینیک را متناسب با معیارهای مهم انتخاب کنید.

چیزی که مهم این که این معیارها چه چیزهایی می‌توانند باشند. مهمترین این معیارها این که پزشکان متخصص آن کلینیک باید از آن برخوردار باشند، شامل موارد زیر می‌باشد:

 • بررسی صحت ادعا و مدارک پزشکی دکتر پا درد
 •  داشتن تجربه و مهارت کافی
 • خوش اخلاق بودن دکتر پا درد
 •  بررسی میزان رضایت‌مندی و بهبودی کامل و زودهنگام بیماران
 •  بررسی تجهیزات و تست‌های تشخیصی
 •  موقعیت مکانی

به این صورت می‌توانید راجع به این موضوع اطمینان حاصل کنید و بهترین دکتر پا درد را برای درمان بیماری خود پیدا کنید. به این صورت لازم نیست تک تک این موارد از پزشک پرسیده شود، به مرور زمان طی درمان می‌توانید متوجه آنها شوید.

همچنین برای دانستن آنها می‌توانید با بیماران قبلی ارتباط برقرار کنید و نتیجه درمان و تشخیص بیماری آنها توسط پزشک را جویا شوید.

در نهایت بهتر بدانید که یک پزشک خوب باید دارای تمام شریاط ذکر شده باشد. و اگر یک کلینیک مطرح و فوق تخصصی در تهران را مدنظر خود قرار دهید، یقینا که می‌توانید یک پزشک ایده‌آل را برای درمان خود پیدا کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

به این صفحه چند امتیاز میدی؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید!

میانگین رتبه 4.8 / 5. 659

تماس فوری
02126702935